Rondjes voor Villa Joep.

Op zondag 15 december 2024 was onze feestkapel uitgenodigd door de Stichting Villa Joep, die zich bezig houdt met velerlei activiteiten, die leiden tot het uit de wereld helpen van neuroblastoom kinderkanker. Zo ook dit schaatsevenement, waarbij gesponsorde schaatsers in kunnen schrijven voor deelname aan afstandsschaatsen en de opbrengst geheel ten goede komt aan onderzoek naar deze ziekte. Natuurlijk geven wij daar graag onze medewerking aan, in de vorm van een royaal benefietoptreden!

Om half 11 vertrokken wij dan ook met de bus richting de schaatsbaan in Haarlem, waar al volop geschaatst werd, zo bleek bij aankomst. We werden hartelijk verwelkomd met een lekker bekertje koffie en een dikke snee krentenbrood. Het was behoorlijk druk met deelnemers en publiek. We begonnen dan ook meteen na het bakkie met ons eerste nummer. Het was de bedoeling om tot half twee muziek te maken naar eigen inzicht, waar we onder muzikale leiding van Martijn dan ook aan voldeden. De akoestiek op de (overdekte) schaatsbaan was ronduit geweldig en het klonk allemaal even lekker. Het publiek kon het ook zichtbaar waarderen, want we werden volop gefotografeerd en gefilmd. Vele feestnummers werden uit ons repertoire ‘gepikt’ en we maakten er weer een vrolijk feestje van.

Om half twee was het alweer voor ons ten einde en begaven we ons weer richting bus, waarmee we door onze kundige chauffeur Ton terug werden vervoerd naar de Vrolijke Noot. Daarmee was dit gezellige muzikale uitje ten einde. Wij kijken terug op een zeer leuk optreden.

Via deze weg bedanken wij Stichting Villa Joep nogmaals voor de uitnodiging, de gastvrijheid en de goede verzorging.